Financování

{Tým}

Chcete si koupit vysněnou nemovitost, nebo plánujete financovat koupi vozidla, jež potřebujete pro osobní nebo pracovní účely? Pomůžeme vám najít výhodný úvěr, který nebudete brát jako závazek, ale spíše pomoc potřebnou k uspokojení svých potřeb. 

Hypotéky pro realizování snů o vlastním bydlení

Hypoteční úvěry jsou pro mnohé jedním z největších břemen, které po dobu desítek let nosí na bedrech. Berme však tuto půjčku na bydlení jako prostředek napomáhající k realizování snů o vlastním bydlení, na čemž jako národ opravdu lpíme. 

V současné době trh s hypotékami prochází nevídanou situací, která tu dříve nebyla. Hypoteční úroky dlouhé měsíce hledaly svoje pomyslné dno, najednou se od něj odrazily a rostou do neskutečných výšin. Ať už plánujete sjednání hypotéky v současné nebo blízké době, případně pokud vám končí období fixace, oslovte nás – pomůžeme vám najít cestu, na které ušetříte i za aktuální situace.

Víme, co se děje

Plánujete si vzít hypotéku, nebo chcete půjčku na bydlení refinancovat a ušetřit tisíce na každé další splátce? Víme, co se na trhu s hypotečními úvěry děje a doporučíme vám to nejlepší řešení. Nejen, že se mění úrokové sazby prakticky denně, mění se také přístup bank k žadateům. Máme přehled a denně ho aktualizujeme, abychom vám přinášeli pouze relevantní informace a servis, za kterým si budeme stát. 

Úvěry ze stavebního spoření, aneb když dojde k zamítnutí hypotéky

V současné době neustále se zvyšujících úroků u hypoték do hry vstupují i úvěry ze stavebního spoření, které náleží každému, kdo poslední roky jisté procento ze svých příjmů odkládá do stavebního spoření. I když je možné úvěry z tohoto finančního produktu použít na cokoliv, jednou z možností je i použití pro účely koupě vlastního bydlení. 

Spoříte minimálně dva roky?

Možnost získat úvěr se nabízí každému, kdo si spoří v rámci stavebního spoření alespoň dva roky. Patříte k našim klientům? Dáme vám o možnosti vzít si půjčku vědět. Stejně tak vás informujeme o tom, kolik vám spořitelna půjčí a za jakých podmínek. 

Meziúvěry ze stavebního spoření jsou také naší parketou

Takzvaný meziúvěr je na finančním poli stále více skloňovaným pojmem. Používá se pouze pro účely bydlení a poskytuje se v okamžiku, kdy nejsou splněné podmínky pro získání řádného úvěru ze stavebního spoření.

Nezískali jste řádný úvěr? Pomůžeme vám sjednat alespoň meziúvěr, případně najdeme jiné východisko z, na první pohled, bezvýchodné situace.

Konsolidace úvěrů vám pomůže s dluhy

Tíží vás závazky, které jste si v minulosti sjednali u vícero věřitelů? Nemusíte mít v dluzích zmatek, s naší pomocí zkonsolidujeme vaše stávající úvěry a nahradíme je jednou půjčkou u jednoho věřitele. Dluhy nemusí být zdrojem každodenního stresu, můžete i v této finanční složce mít pořádek.

Konsolidace klienta sice nezbavuje půjček. Je ale možností, jak splatit stávající závazky za výhodnějších podmínek. Rádi vám výhodné podmínky najdeme v moři nabídek. Kontaktujte nás.

Pořiďte si vysněný automobil

Financování vozidel? I to umíme! Ať už toužíte po koupi nového osobního auta, nebo plánujete koupi firemní ojetiny, nemusíte veškeré peníze vytahovat z kapsy či rozbíjet keramické prasátko ukrývající vaše poslední úspory. Vozy lze financovat formou úvěrů, ve kterých máme jasno. Mějte v nich jasno i vy. Pojďme společně najít ten nejlepší způsob, jak zafinancovat auto, pro které se už vyhřívá místo ve vaší garáži.