Zajištění zdravotních rizik

{Tým}

Dlouhodobé nemoci či náhlé úrazy mohou člověka vyřadit z běžného života. Příjem se z hezké částky dostává na nulu, což vede k existenčnímu ohrožení. Předcházejte černému scénáři tím, že se pojistíte proti zdravotním rizikům. 

Nesnižujte svůj životní standard

Ať už vám „visí na triku” hypoteční úvěr nebo jiná půjčka, či jste si zvykli na jistou životní úroveň, kterou nechcete opouštět, pojištění zdravotních rizik je záchranným lanem v okamžiku, kdy k nepředvídatelnému úrazu nebo nehodě dojde. 

Pamatujte, váš příjem je ovlivněn třemi základními faktory, a to:

  • dlouhodobými dopady (trvalé následky úrazu, závažná onemocnění, invalidita)
  • krátkodobými dopady (úrazy, pracovní neschopnost, pobyt v nemocnici)
  • ztrátou zaměstnání

Všechny jevy mohou člověka dostat do finančních potíží, ať už za ně označujeme neschopnost splácet své závazky, nebo snížení životního standardu. Pomůžeme vám předcházet nepříjemným dopadům. Sestavíme vám pojištění pro případ, že by k naplnění některého ze scénářů došlo. S námi zajistíte svou finanční situaci  natolik, že vás žádný z faktorů nevykolejí.

Úrazové pojištění: Nedovolte úrazu, aby ovládl váš život

Zlomená noha, prst nebo bolavá záda, za kterými stojí pád na schodech – úrazy jsou každodenním rizikem a mohou nás stát několik měsíčních platů. Většina z nich totiž nemá krátkého trvání, právě naopak. Nedovolte nehodě (či náhodě), aby ovládla váš život, sjednejte si u nás úrazové pojištění, které zahrnuje výplatu pojistného plnění v případě, že by dočasně (nebo také trvale) došlo k tělesnému poškození. 

Rizikové životní pojištění: Na vás si jen tak nepřijdou

Sjednáme vám také rizikové životní pojištění, které je základním typem životního pojištění. Poskytuje ochranu před rizikovými faktory ovlivňujícími a ohrožujícími zdraví nebo život. Vypláceno bývá v případě úrazu nebo invalidity. 

Investiční životní pojištění: Jednoduše pro život

Kombinace tradičního životního pojištění s možností dosáhnout opravdu zajímavého zhodnocení, jelikož je vázáno na dožití s investováním pojistného do podílových fondů. Přesně tak lze definovat investiční životní pojištění, které je extrémně výhodné, i proto ho klientům doporučujeme. 

Cestovní pojištění: pro klidnou dovolenou

Život nebo zdraví ohrožující rizika nás čekají i za hranicemi státu, kde se však nejen zdravotní služby mohou pohybovat v daleko vyšších částkách  než u nás. Neplaťte u sousedů či jinde obrovské sumy za poskytnutí lékařské pomoci, předcházejte rizikům spojeným s náhlým onemocněním, úrazem nebo ztrátou zavazadel díky sjednanému cestovnímu pojištění, které zajistí klidnou dovolenou bez stresu.

Zajištění zdravotních rizik ve všech podobách – přesně to umíme. Obraťte se na nás a sjednejte si pojištění pro případ naplnění černých scénářů. Ochraňte tím sebe i svou rodinu a předcházejte zápasení s finanční tísní v případě, že by k úrazu nebo pracovní neschopnosti v jiné formě opravdu došlo.