Vzdělávání ve financích

{Tým}

Školský systém se už léta nemění a stále je pro něj tou hlavní prioritou naučit nás psát, číst a počítat. Ke splnění úkolu dojde hned na prvním stupni základní školy, poté do hry vstupují další předměty nabité informacemi. Bohužel se mezi nimi nenachází obor „finanční vzdělávání”, což je jedna z klíčových oblastí pro život. Je proto naší povinností věnovat mu svůj volný čas. Investice do finančního vzdělávání se velmi brzy zjeví jako jedna z nejlepších, kterou jsme kdy udělali. V životě ji víc než oceníme.

Nezodpovědné nakládání s penězi

Nedostatek finančního vzdělávání je problém dnešní doby. Jaké scénáře se naplňují, pakliže mineme učení obloukem? 

  1. Někdo začne vydělávat na naší nevědomosti.
  2. Naše pracně vydělané peníze budou končit u těch, kteří finančně vzdělaní jsou.
  3. Společnost se stane zadluženou.
  4. Dlouho odkládané úspory pohltí inflace.

A mohli bychom pokračovat ještě dlouho. Podstoupením kvalitního finančního vzdělávání získáváte kontrolu nad svým životem. Přijímáte zodpovědnost a pracujete na své finanční svobodě. Rádi vám pomůžeme udělat ten první krok k lepší budoucnosti. S námi vám to vyjde, kontaktujte nás.

Finanční vzdělávání = nejlepší životní investice

Naučit se vnímat finanční koncepty. Nenechat se okrádat o své peníze. Využívat rozmanité nástroje pro zvyšování svého kapitálu. To vše slibuje finanční vzdělávání pod naší taktovkou. 

Prakticky z každé strany se na nás valí množství informací spojených s finančními produkty, z nichž ne všechny jdou ruku v ruce s pravdou. Ukážeme vám nestrannou skutečnost, od které se při stanovování vlastního názoru budete moct v budoucnu snadno odpíchnout.

Školení, webináře, naše zkušenosti – to vše promítáme do nabízené služby, aby vaše finanční vzdělávání bylo opravdu tou nejlepší životní investicí, která vás přivede k finanční svobodě. Naučte se i vy dělat správná rozhodnutí v otázce financí.

Už rozumíte finančním konceptům?

Být finančně vzdělaným není vlastnost, se kterou se člověk rodí. Je to schopnost, kterou může získat. Informujte se o základních finančních konceptech, následně si otevřete bankovní účet a přeneste své nabyté finanční znalosti do praxe.

Začněte se vzdělávat pod našima rukama a vybudujte si budoucí finanční zabezpečení.