Reference

Matěj Březík

Matěj Březík je mimořádně schopný a iniciativní člověk. Jeho pečlivý přístup k práci a schopnost řešit složité úkoly jsou obdivuhodné. Je spolehlivý a vždy ochotný podělit se o své znalosti a zkušenosti. Měl jsem radost spolupracovat s ním a vřele ho doporučuji.

Richard, Zlín

Patricie Machálková

Milá Patricie, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši trpělivost, se kterou jste nám vysvětlovala, i opakovaně, naše dotazy ohledně životního pojištění a pojištění domu, toleranci k našemu zpočátku skeptickému postoji „to přece nepotřebujeme“. Od uzavření smluv neuplynulo mnoho času a už jsme řešili první plnění – k našemu překvapení od podání žádosti do připsání peněz na účet uplynuly necelé 3 týdny. To byla také Vaše zásluha – díky Vám a tomu, že jsme s Vámi předem vše konzultovali, jsme měli všechny dokumenty perfektně připravené. A ano, je to tak, jak jste řekla, stát se nemusí, ale může a je dobré být připravený.

Jana, Uherské Hradiště

David Kolář

Pan Kolář je naprostý profesionál a člověk na správném místě. Rozhodně mohu doporučit.

Monika, Spytihněv

Martin Havel

S Martinem jsem velmi spokojená. Pomohl mi udělat pojistku přesně podle toho co jsem potřebovala a ještě i něco navíc. Na všechny mé dotazy odpověděl a při řešení pojistné události jsem se o nic nemusela starat, protože vše zařídil on sám. 100% doporučuji.

Eva, Uherský Brod

Martin Havel

Pan Havel mě zaujal svým příjemným lidským vystupováním a zároveň svým profesionálním přístupem. Všechny mé dotazy vyslyšel a řádně vysvětlil. S návrhy pojistných smluv jsem nad míru spokojen. Dovolím si říct že mi byla navrhnuta bezkonkurenční nabídka na životní pojištění. Jeho zájem o klienta a jeho spokojenost mě nadmíru potěšila . Mohu jeho služby jen doporučit . Je to člověk, který svoji práci bere vážně a zodpovědně. Je ochoten pomoci v každé životní situaci, což je pro mne jako klienta moc důležité.

Ondřej, Velehrad

Matěj Březík

Matěj nám velmi pomohl, je ochotný a člověk na správném místě. Děkujeme

Natálie, Slušovice

Filip Přikryl

Skvělý přístup, rychlé jednání, 100% spokojenost.
Velmi doporučuji.

Zuzana, Napajedla

Filip Přikryl

Mnohokrát děkuji panu Přikrylovi za možnost se potkat a probrat spolu mé smlouvy, schůzku vidím jako velký přínos.

Jiří, Spytihněv

Filip Přikryl

S Filipem se známe jako kamarádi a když mi nabídl možnost se podívat na finance kterým nerozumím tak jako on, bylo to pro mě velkým přínosem. Doporučuji si minimálně poslechnout, mockrát díky.

Jiří, Spytihněv

Filip Přikryl

Zajímavá zkušenost, skvělá spolupráce. Jde vidět, že se v oboru vyzná a dokáže pomoct. Doporučuji.

Valerie, Znojmo

Filip Přikryl

Dobrá spolupráce, individuální přístup, řešení požadavků na míru. Jsme spokojeni s komunikací a rychlostí jednání.

Roman, Polešovice

Marek Kapinus

Nadštandardná, profesionálna a flexibilná spolupráca. Je vidieť, že Marek je expert v tom čo robí.
Ďakujem veľmi pekne za bezkonkurenčný pristup!

Rebeka, Brno

Odesláním toho formuláře souhlasíte se zpracovním osobních údajů* Přílohy nahrávejte jako archiv